2 runda Testów Techniki jazdyDodano 12.07.2011

Trax Racing na 2 rundzie Testów Techniki Jazdy


 

W niedzielę 27 marca 2011 trzech kierowców w barwach Trax Racing wzięło udział w 2 rundzie Testów Techniki Jazdy, zorganizowanej przez Automobilklub Królewski na terenie Elektrociepłowni Żerań, zaliczanej do cyklu Królewski Cup 2011. Nasz zespół reprezentowali Paweł Wysocki, który wystartował Peugeotem 205 GTI , Grzegorz Jajszczak w Citroenie Saxo VTS oraz Piotr Kazubek w Citroenie ZX 16V Dakar.

Tego rodzaju impreza była świetnym pretekstem do tego, aby „rozprostować” ośki po zimie oraz potrenować przed zbliżającym się Rajdem Mazowieckim. Teren EC Żerań jest bardzo dobrze znany ze względu na to, że co roku organizowany jest na nim jeden z Odcinków Specjalnych słynnego Rajdu Barbórka.

Wszyscy trzej kierowcy bawili się bardzo dobrze. Ciekawa trasa testów, ładna pogoda i wesoła atmosfera sprawiły, że trening można zaliczać do udanych.

Relację można przeczytać w GT online http://www.gtmag.pl/. Impreza była relacjonowana również przez serwis kronika.waw.pl. Materiał filmowy znajduje się m.in. pod poniższym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=TE7dqsfN-g8&feature=player_embedded

Foto: Qba Żołędowski