Serwis Ferrari i Maserati

 

Serwis Ferrari
 

 

 

Jesteś właścicielem samochodu marki Ferrari, Maserati Masz jednak problemy z powodu nikłej liczby firm, które zajmują się profesjonalnym serwisem tych samochodów w naszym kraju?

Przygodę z autami Ferrari i Maserati zaczęliśmy od obsługi aut wyścigowech tej marki.


      Serwis Maserati polecany serwis Maserati polecany serwis Ferrari


 

Oferujemy Ci pełny serwis Ferrari, Maserati . Usługa jest skierowana nie tylko dla kierowców wyścigowych, ale również użytkowników prywatnych. Zajmujemy się tym od kilku lat i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

 

Gwarancja wysokiej jakości

 

Serwisowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów wymaga niemałych umiejętności i profesjonalnego sprzętu. Nasz warsztat jest mocno zaawansowany technologicznie i oferuje wszystko, co jest potrzebne, aby serwis Maserati był możliwie jak najwyższej jakości.

 

Pracownicy, którzy zajmują się obsługą takich samochodów przeszli specjalistyczne szkolenia za granicą. Masz pewność, że dysponują wiedzą, która pozwoli im należycie zająć się Twoim autem oraz dokonywać tam również poważniejszych napraw.

 

Części na zamówienie

 

Nasz serwis ma możliwość sprowadzenia wielu części do różnych modeli Ferrari, Maserati. W przypadku najbardziej popularnych elementów mechanicznych posiadamy stany magazynowe. Klienci nie są więc zdani sami na siebie przy poszukiwaniu części, ponieważ nasi serwisanci wszystkim się zajmą.

 

Wybierz to co najlepsze dla Twojego samochodu i powierz go w ręce prawdziwych fachowców. Do pracy podchodzimy z wielką pasją.